ODPOCZNIJ S.A.

Branża: 

mikrohotele, domki mobilne, glamping, ekoturystyka,

CEO: 

Bartłomiej Kraciuk

Rok założenia: 

2021

Bartłomiej Kraciuk jest współtwórcą jednego z najbardziej rozpoznawalnych domków noclegowych w Polsce - Bookworm Cabin. W dwa lata z prostej chatki w lesie uczynił markę o światowym zasięgu.

Średnie obłożenie Bookworm Cabin czy Artbook Cabin wynosi 98% w skali roku. To zdaje się potwierdzać tezę założycieli ODPOCZNIJ S.A., że tego typu forma rekreacji tj. blisko natury, w spokojnym otoczeniu, z dala od dużych skupisk ludzi cieszy się znacznie większym zainteresowaniem niż oferta standardowych hoteli.

UKOI to kompletny projekt sieci mikrohoteli z widokiem na naturę. Oparty jest na mobilnym domku o powierzchni około 16m2, który nie wymaga pozwolenia na budowę. Czas od rozpoczęcia produkcji do ustawienia na działce szacujemy na 90 dni. Wszystko, czego Bartłomiej Kraciuk nauczył się przy poprzednich projektach, wraz z nowym zespołem postanowił wykorzystać do zbudowania czegoś, co da potencjał do rozwoju sieci w skali ogólnopolskiej i europejskiej.

Głównym źródłem przychodu (86%) będzie krótkoterminowy wynajem domów UKOI indywidualnym klientom. Głównym odbiorcą będą osoby w wieku 20-40 lat, mieszkańcy aglomeracji miejskich, którzy chcą odetchnąć od cywilizacji i odpocząć na łonie natury w komfortowych warunkach.

Udostępnij emisję

Więcej informacji

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.